TP-LINK Převodníky médií | Batna24.com
Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Převodníky médií

[ 14 ]
TP-Link MC220L | Media Konvertor | 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC220L
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
14,72 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC210CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC210CS
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
27,01 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC111CS | Média konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC111CS
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
22,20 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC112CS | Media converter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310/1550nm, Single mode
TP-LINK
Kód produktu: MC112CS WDM CONV
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
22,22 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC100CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC110CS
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
22,85 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-LINK FC111B-20 10/100MBPS WDM MEDIA CONVERTER
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC111B-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
12,25 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-LINK FC111A-20 10/100MBPS WDM MEDIA CONVERTER
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC111A-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
12,25 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC100CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Multimodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC100CM
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 1-3km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
live_help
24,78 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

TP-LINK FC311B-2 10/100/1000MBPS WDM MEDIA CONVERTER
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311B-2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
17,21 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

TP-LINK FC311A-2 10/100/1000MBPS WDM MEDIA CONVERTER
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311A-2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
17,21 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

TP-LINK FC311A-20 10/100/1000MBPS WDM MEDIA CONVERTER
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311A-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
21,72 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

TP-LINK FC311B-20 10/100/1000MBPS WDM MEDIA CONVERTER
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311B-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
18,03 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

TP-Link MC200CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 850nm, Multimodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC200CM
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
26,83 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

TP-Link MC111CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: MC111CS WDM CONV
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
live_help
26,27 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu

Převaděče médií

Konvertor médií (konvertor optických vláken) je síťové zařízení, které umožňuje zvýšit rozsah přenosu optických vláken a připojit sítě optických vláken k sítím vyrobeným pomocí měděného kabelu. Konvertory médií jsou konfigurovány v závislosti na optickém konektoru SC, ST, FC, optickém vlákně ve formě SM, MM, vlnové délce a maximální přenosové vzdálenosti po vlákně. Zařízení mají vestavěný ethernetový přepínač, několik portů RJ45, optický port, který pracuje s moduly SFP, a vestavěnou napájecí jednotku. Naše nabídka zahrnuje také regálové skříně, které mohou doplnit sadu a mohou pojmout mnoho převodníků na jednom místě. Velkou investicí pro převaděče budou moduly SFP, které výrazně zlepší práci převaděčů.

Jak funguje tento převaděč médií?

Převaděče jsou zařízení typu Plug and Play, která nevyžadují instalaci softwaru. Zařízení detekuje a nastavuje rychlost a režim přenosu dat a poskytuje nám na oplátku stabilní připojení k internetu. LED diody nás informují o tom, zda zařízení pracuje správně, a podle toho odesílají signál. Přenosy v příslušném standardu se mění bez naší integrace do zařízení. Pomocí převodníku si můžeme být jisti, že signál je odeslán z optického vlákna na měděný kabel a naopak. Kromě toho máme schopnost zabezpečit připojené sítě. Zařízení jsou vybavena portem RJ45 a funkcí IEEE 8023x

Převaděč médií TP-Link

Společnost TP-Link již mnoho let vyrábí převaděče médií (plně duplexní a poloduplexní) a je jedním z lídrů ve výrobě tohoto zařízení v odvětví optických vláken. Jejich zařízením jsou špičkové převaděče médií určené k převodu optického signálu vlákna 100BASE-FX na signál 100BASE-TX. Příkladem takového zařízení je převodník médií TPLink MC210CS, tj. Převodník médií TPLink patřící do skupiny populárnějších zařízení tohoto výrobce. Zařízení pracuje na vlnové délce 1310 nm pro přenos i příjem dat a bylo navrženo v souladu se standardem IEEE 8023U. Kromě toho zařízení pracuje prostřednictvím jednovidového vlákna v plně duplexním režimu s konektorem RJ45 100 m s vysokou rychlostí Ethernetu. Kromě toho má zařízení funkci automatického křížení MDIMDIX. Převodník TPLink MC210CS je rozhodně zařízení, které stojí za to doporučit. Umístěním do stojanu máme plnou kontrolu, protože LED indikátory nás informují o provozu zařízení.

V obchodě Batna24.com máme širokou škálu polovodičových a plně duplexních převaděčů médií, včetně TPLink MC210CS, TPLink MC111CS TPLink MC112CS atd. Máme také síťová zařízení, jako jsou síťové karty, síťový kabel, optické vlákno s jedním režimem / více režimy, moduly SFP, externí napájení pro oni, IP kamery a mnoho dalších. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, v případě pochybností se zeptejte na naši technickou podporu, která je vždy připravena vám pomoci.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený