ZTE

[ 65 ]
F620 V5 | ONT | 1x GPON, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11
Kód produktu: ZTE F620 V5
848,13 CZK s DPH 21%
700,94 CZK bez VAT
F401 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s
Kód produktu: F401
572,15 CZK s DPH 21%
472,85 CZK bez VAT
F600W | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 100Mb/s, 1x USB
Kód produktu: ZTE F600W
1527,28 CZK s DPH 21%
1262,21 CZK bez VAT
ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
Kód produktu: ZTE F601 EX.7393
433,52 CZK s DPH 21%
358,28 CZK bez VAT
ZXHN F660 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x POTS, 1x USB
Kód produktu: ZTE ZXHN F660
1670,31 CZK s DPH 21%
1380,43 CZK bez VAT
ZXA10 F660 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x POTS, 2x USB
Kód produktu: ZTE ZXA10 F660 4GE SC/APC
751,87 CZK s DPH 21%
621,38 CZK bez VAT
F411 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
Kód produktu: EPON F411 ZTE
601,23 CZK s DPH 21%
496,88 CZK bez VAT
F660 V5 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
Kód produktu: GPON ZTE F660 V5.0 O V5.2
905,93 CZK s DPH 21%
748,70 CZK bez VAT
ZTE C600 | OLT | GPON, 2x SFUL, 2x XFTO, 2x PRVR
Kód produktu: ZTE C600 2XSFUL 2XXFTO 2XPRVR
107402,47 CZK s DPH 21%
88762,37 CZK bez VAT
20 40 80 produktů na webu

Síťové příslušenství ZTE

Dbáme na to, aby si naši zákazníci mohli vybrat z produktů mnoha nejlepších značek na trhu. Proto v našem internetovém obchodě najdete síťové příslušenství ZTE. Mezi nimi jsou zařízení, která vám umožňují vytvářet a rozšiřovat síťová připojení, například rozšiřující moduly EPON, které umožňují dálkové ovládání ze vzdálenosti několika nebo dokonce dvaceti kilometrů. Mezi doporučená zařízení této značky patří také síťové brány, které se vyznačují vytvořením efektivních místních sítí v domácnostech a společnostech. Síťové příslušenství ZTE vám umožňuje nejen přístup k síti, její budování a rozšiřování, ale také používání VOIP a IPTV.

Zařízení pro síť ZTE Wifi

Zařízení ZTE znamenají stabilní připojení k internetu a vysokou úroveň zabezpečení. V našem internetovém obchodě si můžete koupit terminály s bezdrátovým Wifi rozhraním a mnoha typy portů, jako jsou Ethernet, USB, POTS. Potřebujete zařízení s vysokou přenosovou rychlostí? Vyberte si zařízení pro ZTE Wifi síť s dlouhou vlnovou délkou. Příslušenství a zařízení ZTE vám umožní vytvářet sítě různých typů, pro domácí i firemní použití. Brány značky ZTE vám umožňují připojit více zařízení, a proto si je tak často vybírají společnosti, které vyžadují vícepásmový přístup Wifi.

Zařízení ZTE Wifi

V našem internetovém obchodě najdete zařízení Wifi ZTE pro různé účely. Obsahují jak produkty určené pro konkrétní systémy, tak univerzální řešení. V našem internetovém obchodě si můžete objednat profesionální OLT platformy, pomocí kterých můžete vytvořit síť střední velikosti (můžete si také vybrat rozšíření). Zařízení ZTE Wifi jsou také předplatitelskými terminály, které umožňují použití VOIP, Wifi a IPTV. Zařízení ZTE mají zajímavý design a jsou estetické. Dokonale zapadá do vzhledu a výzdoby kanceláře nebo domova. Podívejte se na řešení této značky dostupná v našem internetovém obchodě.