Moduły SFP MIKROTIK - Rodzaj duplexu SFP: Falowy (WDM)

[ 6 ]
Filtry
Producent
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Cena (PLN)
-
Filtry zaawansowane
Dystans transmisji
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Moduł SFP - prędkość portu
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Złącze wyjściowe
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
MIKROTIK
cancel
Falowy (WDM)
cancel
KASUJ FILTRY
cancel
20 40 80 produktów na stronie

Moduły SFP

Moduły SFP można spotkać w sieciach i instalacjach światłowodowych, zwłaszcza tych bardziej od siebie oddalonych. Kable miedziane, czyli popularne skrętki, nie gwarantowały wysokiej jakości przesyłanych danych, natomiast kable światłowodowe oferują zupełnie inną jakość pracy całej sieci. Każda wkładka SFP ma inną długość fali, a przede wszystkim inny dystans - liczony w kilometrach. Na stronie Batna24.com dostępne są moduły optyczne, tacki spawów, kable DAC, spawarki światłowodowe, media konwertery, a także patch panele w dowolnej konfiguracji.

Jak wybrać odpowiedni moduł SFP?

Firma Extralink od lat słynie ze swojej innowacyjności i stałego poszukiwania nowych metod usprawnienia swoich urządzeń, np. modułów SFP Extralink. W ofercie naszego sklepu posiadamy najbardziej cenione i sprawdzone modele tego producenta. Ich główną zaletą są doskonałe parametry. Znajdą Państwo u nas każdy typ modułu np. SM1310nm,1550nm 40km, 80km LC duplex oraz moduły mm LC i SM LC. Moduł SFP Extralink montuje się na trasie światłowodowej, zazwyczaj co 15-20 kilometrów, gdyż wiele zależy od klasy wybranego modułu. Wszystkie urządzenia tego typu powinny mieć bardzo szeroki zakres temperatur oraz odporność na skrajnie wysoką wilgotność (nawet do 95%).

Duży wybór modułów światłowodowych

W sklepie Batna24.com można znaleźć szeroki wybór modułów światłowodowych. Moduły sfp, nazywane często sfp minigbic, rozróżnia przede wszystkim długość fali oraz rodzaj transmisji obsługiwanej przez kable światłowodowe. Oto kilka wybranych rodzajów: sfp minigbic, dac sfp, sfp rj45, sfp wdm, sm sc 3km ddm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.