EXTRALINK | Batna24.com

EXTRALINK

[ 1200 ]
Kabel światłowodowy napowietrzny 8F | jednomodowy G652D, 1,2kN, 5,2mm, 4km | Extralink
EXTRALINK
Kod produktu: EX.16712
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1,11 

WYSYŁKA: 24h

Extralink | Osłonki spawu światłowodowego | 40mm
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2442
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,07 

WYSYŁKA: 24h

Extralink 2.1 | Uchwyt odciągowy | do kabli światłowodowych
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2527
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
11,62 

WYSYŁKA: 24h

Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 144F | jednomodowy, 12T12F, G652D 0,5kN, 5.4mm | Extralink
EXTRALINK
Kod produktu: EX.16743
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
6,80 

WYSYŁKA: 24h

Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 96F | jednomodowy 8T12J G652D, 6.8mm | Extralink
EXTRALINK
Kod produktu: EX.15197
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
12,69 

WYSYŁKA: 24h

Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 1kN, 6.4mm | Extralink
EXTRALINK
Kod produktu: EX.13551
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
10,63 

WYSYŁKA: 24h

Extralink CAT6 UTP RJ45 | Wtyk RJ45 | 8P8C nieekranowany
EXTRALINK
Kod produktu: EX.11595
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,77 

WYSYŁKA: 24h

Extralink AC-12 | Uchwyt do montowania kabla | od 2F do 24F
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2503
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
6,00 

WYSYŁKA: 24h

Extralink Agnes | Puszka światłowodowa | 2 spawy
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0714
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
3,08 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodowy, 900um G.657A 1,5m, Easy strip, żółty
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1858
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
3,06 

WYSYŁKA: 24h

Extralink | Śrubka M6 i podkładka śrubki | zestaw do montażu w szafach rackowych
EXTRALINK
Kod produktu: EX.11342
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,36 

WYSYŁKA: 24h

Extralink CAT6A UTP RJ45 | Wtyk RJ45 | 8P8C ekranowany
EXTRALINK
Kod produktu: EX.11601
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
6,05 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodowy, 900um G.657A 1,5m, Easy strip, biały
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8765
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2,85 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A, 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1698
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
11,08 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2084
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1,77 

WYSYŁKA: 24h

Extralink ODWAC-26 | Uchwyt odciągowy | do kabla płaskiego
EXTRALINK
Kod produktu: EX.7379
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
3,28 

WYSYŁKA: 24h

Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 144F | jednomodowy, 12T12F, G652D 0,6kN, 8.8mm | Extralink
EXTRALINK
Kod produktu: EX.15203
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
19,30 

WYSYŁKA: 24h

Extralink | Uchwyt do montowania kabla | 1F
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2510
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
8,34 

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1 Portowy | Gigabit PoE Injector | 1x 1000Mb/s RJ45, Kostka
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1964
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
19,90 

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1 Portowy | PoE Injector | 1x 100Mb/s RJ45, Kostka
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1957
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
9,90 

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione