UBIQUITI Patchcordy światłowodowe | Batna24.com

Patchcordy światłowodowe

[ 7 ]
Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-PATCH-APC-APC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
14,34 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-PATCH-UPC-APC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
9,74 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-5 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 5m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
38,55 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-3 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 3m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-3
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
34,23 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-0.5 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 0,5m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-0.5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
20,71 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-1 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 1m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-1
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
57,54 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-2 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 2m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
41,19 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie

Patchcordy światłowodowe Ubiquiti Networks są krótkimi przewodami światłowodowymi z rozłączanymi końcówkami, które pozwalają na prowadzenie wygodnych instalacji najczęściej w miejscach użytkowania sprzętów sieciowych, terminali. Są przydatne w sytuacjach, gdy wymagana jest możliwość szybkiego wprowadzenia zmian w infrastrukturze lokalnej sieci. Najlepsze oferty na profesjonalny Ubiquiti patchcord światłowodowy single mode oraz multimode z różnymi typami złącz, o wybranych długościach znajdziesz w naszym sklepie. Wybierz sprawdzoną markę dostarczającą niezawodne rozwiązania sieciowe i uzupełnij swoje konfiguracje o przydatny patchcord światłowodowy single mode LC, patchcord SCAPCSCAPC czy inne niezbędne złącza.

Rodzaje przewodów światłowodowych - kategorie i zakończenia

Kable światłowodowe pozwalają na osiąganie wysokich prędkości przesyłu, co fizycznie przestaje być możliwe, wykorzystując do połączeń kable miedziane. Standardy transmisji światłowodowej wykorzystywane w przewodach singlemode SM i multimode MM są szybsze i mniej podatne na zakłócenia radiowe od standardu Fast Ethernet, Gigabit Ethernet czy nawet nowoczesnej sieci bezprzewodowej. Oczywiście infrastruktury bazującej na światłowodzie nie można instalacji wyposażyć w zasilacze PoE, ale nie jest to w większości wypadków konieczne.

Kategorie kabli określają przede wszystkim fizyczne właściwości, zdolności przesyłowe. W przypadku marki Ubiquiti patchcord światłowodowy single mode, czyli jednomodowy dostępny jest z różnymi końcówkami, podobnie jak Multi-Mode OM3 lub OM2. Pozwala on na jednoczesne przesyłanie wielu wiązek światła odbijanych pod różnymi kątami, co ma bezpośrednie przełożenie na przepustowość. Połączenia simplex pozwalają na jednoczesną komunikację w jednym kierunku, natomiast duplex LCLC umożliwiają wysyłanie sygnałów w obydwie strony dzięki zwielokrotnionym wiązkom światłowodowym.

Dostępnych jest kilka rodzajów zakończeń w patchcordach, zgodnych z różnymi standardami, oferujących dodatkowe zabezpieczenia, zróżnicowane wymiary. Złącza ST, FC, SC oraz LC to główne standardy. Patchordy obecnie występują najczęściej w postaci:

  • Simplex LCLC, patchcord światłowodowy single mode LC - LC oraz multimode
  • Duplex LCLC,
  • patchcord SCAPCSCAPC single mode i duplex,
  • standardy łączone, na przykład patchcord światłowodowy single mode SC/UPC-SC/APC, 

Rodzaje typów złącza - APC lub UPC warunkują sposób zakończenia czoła złącza - pod kątem lub bezpośredni. Ultra Physical contact gwarantuje tłumieność odbiciową return loss na doskonałym poziomie. 

Najwyższy standard wykonania produktów Ubiquiti Networks

Każdy patchcord światłowodowy marki Ubiquiti Networks to najwyższa jakość wykonania połączona z doskonałym projektem, trwałością i funkcjonalnością. Podobnie jak inne urządzenia i akcesoria tego producenta, również patchcord światłowodowy powstaje w oparciu o dopracowany w detalach projekt. Kable cechują się niskim stopniem tłumienności. Mają trwałą powłokę zabezpieczającą sprawdzającą się w większości zastosowań. Optymalna wytrzmałość na rozciaganie pozwala bez obaw stosować przewody na niewielkich odległościach. Najczęściej wybierane patchcordy sąa długości 2m. Również te o długosci 3m i 5m są stosowane, najczęściej gdy zachodzi konieczność zestawienia połączenia pomiędzy urządzeniami pracującymi w dwóch różnych miejscach pomieszczenia. Dostępne są również mniejsze długości. Przewody przystosowane są do pracy w szerokim zakresie temperatur, od -40°C do nawet 75°C. Złącza bez względu na standard są trwałe i odporne na wielokrotne wpinanie i wypinanie.

Profesjonalny sprzęt i akcesoria sieciowe w jednym miejscu

Patchcord światłowodowy single mode, duplex lclc oraz wiele innych rodzajów przewodów z pewnością przydadzą się przy licznych zaawansowanych konfiguracjach teleinformatycznych. Jednak nasz sklep to nie tylko najlepsze propozycje obejmujące patchcordy Ubiquiti, ale również bogata oferta sprzętu i akcesoriów od różnorodnych producentów. Starannie dobrane produkty jedynie od pewnych dostawców pozwalają na wyposażenie nie tylko firm usługowych, instalacyjnych, providerów internetowych, ale również odbiorców indywidualnych. Staramy się zapewnić optymalne ceny i szeroki wybór. W razie potrzeby oferujemy pomoc w wyborze oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu i zakupów w naszym sklepie online.

 

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione