UBIQUITI | Batna24.com

UBIQUITI

[ 409 ]
Ubiquiti UAP-AC-LR | Punkt dostępowy | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1300, 1x RJ45 1000Mb/s, PoE
UBIQUITI
Kod produktu: UAP-AC-LR-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
516,88 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UAP-AC-LITE | Punkt dostępowy | Unifi, AC1200, MIMO, Dual-Band, PoE, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UAP-AC-LITE-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
380,59 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti LOCO5AC | Urządzenie klienckie | NanoStation 5AC loco, 5GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 13dBi
UBIQUITI
Kod produktu: LOCO5AC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
216,73 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti TC-CON | Wtyki RJ45 |  TOUGHCable
UBIQUITI
Kod produktu: TC-CON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
177,42 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-Flex-Mini | Switch | UniFi, 5x RJ45 1000Mb/s, 1x PoE In
UBIQUITI
Kod produktu: USW-FLEX-MINI
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
146,38 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti PBE-M5-400 | CPE | PowerBeam, 5GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 25dBi
UBIQUITI
Kod produktu: PBE-M5-400-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
398,25 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-24-12W-G | Zasilacz PoE | 24V, 0,5A, 12W, Gigabit
UBIQUITI
Kod produktu: POE-24-12W-G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
52,68 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti PBE-M5-300 | CPE | PowerBeam, 5GHz, 1x RJ45 100Mb/s, 22dBi
UBIQUITI
Kod produktu: PBE-M5-300-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
357,25 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti U-POE-AF | PoE Injector | 2x RJ45
UBIQUITI
Kod produktu: U-POE-AF
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
35,14 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USG | Router | UniFi Security Gateway, 3x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: USG-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
521,24 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti ACB-AC | Router WiFi | airCube, AC1200, Dual Band, MIMO, 4x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: ACB-AC-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
339,64 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-PRO-24 | Switch | UniFi GEN2, 24x RJ45 1000Mb/s, 2x SFP+
UBIQUITI
Kod produktu: USW-PRO-24-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1867,98 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-24-24W-G | Zasilacz PoE | 24V, 1A, 24W, Gigabit
UBIQUITI
Kod produktu: POE-24-24W-G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
64,39 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UAP-AC-LR-5 | Punkt dostępowy | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1300, 1x RJ45 1000Mb/s, PoE, 5-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UAP-AC-LR-5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2166,52 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UAP-AC-M-PRO | System Mesh | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1750, 2x RJ45 1000Mb/s, PoE
UBIQUITI
Kod produktu: UAP-AC-M-PRO-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
849,13 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti US-16-150W | Switch | UniFi, 16x RJ45 1000Mb/s PoE, 2x SFP, 150W
UBIQUITI
Kod produktu: US-16-150W-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1375,93 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-PRO-48-POE | Switch | UniFi, 40x RJ45 1000Mb/s PoE+, 8x RJ45 1000Mb/s PoE++, 4x SFP+, 600W
UBIQUITI
Kod produktu: USW-PRO-48-POE-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4954,21 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UAP-AC-HD | Punkt dostępowy | UniFi, MU-MIMO, AC WAVE 2, 2x RJ45 1000Mb/s, PoE+
UBIQUITI
Kod produktu: UAP-AC-HD-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1393,53 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-50-60W | Zasilacz PoE | 50V, 1,2A, 60W, dedykowany dla airFiber
UBIQUITI
Kod produktu: POE-50-60W
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
70,28 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-FLEX | Switch | UniFi, 5x RJ45 1000Mb/s, 1x PoE In, 4x PoE Out, 46W
UBIQUITI
Kod produktu: USW-FLEX
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
480,12 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-48-24W | Zasilacz PoE | 48V, 0,5A, 24W
UBIQUITI
Kod produktu: POE-48-24W
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
52,74 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UB-AM | Uchwyt montażowy | maszt antenowy montowany do ściany lub dachu
UBIQUITI
Kod produktu: UB-AM
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
26,38 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-PRO-24-POE | Switch | 16x RJ45 1000Mb/s PoE+, 8x RJ45 1000Mb/s PoE++, 2x SFP+
UBIQUITI
Kod produktu: USW-PRO-24-POE-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
3209,44 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-PRO-48 | Switch | UniFi GEN2, 48x RJ45 1000Mb/s, 4x SFP+
UBIQUITI
Kod produktu: USW-PRO-48-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2791,56 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-24-24W | Zasilacz PoE | 24V, 1A, 24W
UBIQUITI
Kod produktu: POE-24-24W
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
52,68 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-MM-1G | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Wielomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-MM-1G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
81,99 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-RJ45-1G | Moduł SFP+ | UFiber, 1,25Gb/s, RJ45
UBIQUITI
Kod produktu: UF-RJ45-1G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
70,23 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti TC-GND | Wtyki RJ45 uziemione | TOUGHCable
UBIQUITI
Kod produktu: TC-GND
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
136,51 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-Flex-Utility | Obudowa | dedykowana dla USW-Flex
UBIQUITI
Kod produktu: USW-FLEX-UTILITY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
222,52 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-48-24W-G | Zasilacz PoE | 48V, 0,5A, 24W, Gigabit
UBIQUITI
Kod produktu: POE-48-24W-G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
64,45 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti ACB-ISP | Router WiFi | airCube, 2,4GHz, MIMO, 4x RJ45 100Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: ACB-ISP
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
128,83 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-24-12W | Zasilacz PoE | 24V, 0,5A, 12W
UBIQUITI
Kod produktu: POE-24-12W
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
32,21 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-WIFI | ONT | UFiber, WiFi 300Mb/s, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UF-WIFI-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
333,81 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UFP-VIEWPORT | Adapter PoE – HDMI | 4k, 30fps
UBIQUITI
Kod produktu: UFP-VIEWPORT
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1007,43 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UVC-G3-DOME | Kamera IP | Unifi Video Camera, Full HD 1080p, 30 fps, 1x RJ45 100Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UVC-G3-DOME-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
643,47 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UVC-G3-PRO | Kamera IP | Unifi Video Camera, Full HD 1080p, 30 fps, 1x RJ45 100Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UVC-G3-PRO
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1299,10 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USG-PRO-4 | Router | UniFi Security Gateway, 2x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ45/SFP Combo
UBIQUITI
Kod produktu: USG-PRO-4-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1288,14 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti US-48-500W | Switch | UniFi, 48x RJ45 1000Mb/s PoE, 2x SFP+, 2x SFP, 500W
UBIQUITI
Kod produktu: US-48-500W-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
3717,82 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti US-48 | Switch | UniFi, 48x RJ45 1000Mb/s, 2x SFP+, 2x SFP
UBIQUITI
Kod produktu: US-48-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1808,97 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti US-24-250W | Switch | UniFi, 24x RJ45 1000Mb/s PoE, 2x SFP, 250W
UBIQUITI
Kod produktu: US-24-250W-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1873,52 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti NS-5AC | CPE | NanoStation, 2,4GHz, 5GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 16dBi (Zamiennik do NBE-5AC-16, NBE-5AC-19, NBE-5AC-GEN, NSM5)
UBIQUITI
Kod produktu: NS-5AC-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
556,26 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti NSM2 | CPE | NanoStation, 2,4GHz, 2x RJ45 100Mb/s, 11dB
UBIQUITI
Kod produktu: NSM2(EU)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
380,93 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti USW-Aggregation | Switch | UniFi, 8x SFP+, 160 Gbps, L2
UBIQUITI
Kod produktu: USW-AGGREGATION-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1258,95 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti CRM-P | Centralna jednostka zarządzania | CRM Point airMAX
UBIQUITI
Kod produktu: CRM-P
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
393,60 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UDM | Router WiFi | UniFi Dream Machine, 4x4 MIMO, Dual Band, AC WAVE2, 5x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UDM-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1487,16 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-1G-S | Moduł SFP | UFiber, BiDi, 1,25Gb/s, LC/UPC, 1310nm/1550nm, Jednomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-1G-S
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
111,29 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-1 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 1m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-1
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
25,17 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti N-SW | Switch | NanoSwitch, 4x RJ45 1000Mb/s Passive PoE, Zewnętrzny
UBIQUITI
Kod produktu: N-SW
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
169,76 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti GBE-Plus | CPE | GigaBeam, 60GHz, 35dBi, 1.5Gbps+, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: GBE-PLUS-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
953,96 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UAP-AC-LITE-5 | Punkt dostępowy | Unifi, AC1200, MIMO, Dual-Band, PoE, 1x RJ45 1000Mb/s, 5-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UAP-AC-LITE-5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1727,33 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UAP-AC-M-5 | System Mesh | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1200, 1x RJ45 1000Mb/s, PoE, 5-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UAP-AC-M-5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2108,84 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UVC-G4-BULLET | Kamera IP | Unifi Video Camera, 1440P, 24 fps, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UVC-G4-BULLET
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Rozdzielczość: 4K
  • Typ kamery: IP
  • Klasa szczelności: IP67
938,56 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-2 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 2m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
33,91 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti POE-15-12W | Zasilacz PoE | 15V, 0,8A, 12W
UBIQUITI
Kod produktu: POE-15-12W
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
32,21 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti LTU-LITE | CPE | 5GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 13dBi
UBIQUITI
Kod produktu: LTU-LITE-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
465,26 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti RD-5G30-LW | Antena kierunkowa | RocketDish, 5GHz, 30dBi
UBIQUITI
Kod produktu: RD-5G30-LW
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
422,05 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti ER-RMKIT | Zestaw montażowy | dedykowany dla ER-4, ER-6P
UBIQUITI
Kod produktu: ER-RMKIT
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
98,55 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti IS-M5 | Urządzenie klienckie | IsoStation M5, 5GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 14dBi
UBIQUITI
Kod produktu: IS-M5-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
472,71 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti INS-3AF-USB | Konwerter PoE | 802.3AF/5V USB
UBIQUITI
Kod produktu: INS-3AF-USB
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
76,14 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UVC-G4-DOME | Kamera IP | Unifi Video Camera, 1512P, 24 fps, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UVC-G4-DOME
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Rozdzielczość: 1512p
  • Typ kamery: IP
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 1-pack
933,13 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti LTU-PRO | CPE | 5GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 24dBi
UBIQUITI
Kod produktu: LTU-PRO-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
810,83 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UA-Pro | Czytnik dostępu NFC Bluetooth | UniFi Access Reader Pro, Ekran dotykowy, Kamera
UBIQUITI
Kod produktu: UA-PRO-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1517,38 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti RocketM5 | Stacja bazowa | 5GHz, 1x RJ45 100Mb/s, 2x RP-SMA
UBIQUITI
Kod produktu: ROCKETM5(EU)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
383,56 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UDC-1 | Kabel DAC | SFP+, 1m
UBIQUITI
Kod produktu: UDC-1
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
81,99 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-10G | Moduł SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 1310nm, Jednomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-10G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
  • Złącze wyjściowe: LC
416,13 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti EP-R8 | Router | EdgeMAX EdgePoint, 6x RJ45 1000Mb/s PoE, 2x RJ45/SFP Combo
UBIQUITI
Kod produktu: EP-R8-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1474,77 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti MFI-CS | Czujnik prądu | 1x port mFi RJ45
UBIQUITI
Kod produktu: MFI-CS
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
59,57 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti LocoM2 | CPE | 2,4GHz, 1x RJ45 100Mb/s, 8dBi
UBIQUITI
Kod produktu: LOCOM2(EU)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
210,94 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti U-PRO-MP | Uchwyt montażowy | dedykowany dla urządzeń UniFi
UBIQUITI
Kod produktu: U-PRO-MP
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
35,14 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-0.5 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 0,5m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-0.5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
21,09 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UA-CARD 20-pack | Karta dostępu | UniFi Access Card
UBIQUITI
Kod produktu: UA-CARD-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
200,95 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti RocketM3 | Stacja bazowa | 3GHz, 1x RJ45 100Mb/s, 2x RP-SMA
UBIQUITI
Kod produktu: ROCKETM3(EU)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
757,51 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti AF60 | Radiolinia | AirFiber, 5GHz, 60GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 11/38dBi, GPS
UBIQUITI
Kod produktu: AF60-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1382,58 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti AF-5G23-S45 | Antena kierunkowa | airFiber Dish, 5GHz, 23dBi
UBIQUITI
Kod produktu: AF-5G23-S45
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
440,91 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti GBE-LR | CPE | GigaBeam, 60GHz + 5GHz backup, 38dBi, 1Gbps+
UBIQUITI
Kod produktu: GBE-LR-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
916,60 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-PATCH-APC-APC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
14,61 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UA-Lite | Czytnik NFC Bluetooth | UniFi Access Reader Lite
UBIQUITI
Kod produktu: UA-LITE-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
462,64 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-NANO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kod produktu: UF-NANO-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
322,04 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti TC-PRO | Kabel miedziany | TOUGHCable PRO TCL1, CAT5e, ekranowany
UBIQUITI
Kod produktu: TC-PRO
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
616,87 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UDC-2 | Kabel DAC | SFP+, 2m
UBIQUITI
Kod produktu: UDC-2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
102,52 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione