Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSOH, Jednomodowy, Simple

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSOH, Jednomodowy, Simplex, G.657A2, 3mm, 30m, biały

KOD: EX.16323 / EAN: 5903148916323
18,46  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione