Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Zbrojony, LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.652D, 3m

KOD: EX.8772 / EAN: 5902560368772

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Zbrojony, LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.652D, 3m

KOD: EX.8772 / EAN: 5902560368772
23,87  z VAT 23% (brutto)
19,41  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Długość: 3m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.652.D
Pokaż więcej parametrów
Długość:
23,87  z VAT 23% (brutto)
19,41  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.