Ubiquiti UF-MM-1G-20 | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Wielomodowy, 20-pack

KOD: UF-MM-1G-20 / EAN: 810354026027
889,81  z VAT 23% (brutto)
723,42  bez VAT (netto)
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
WYSYŁKA: 24h
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 850 nm
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Ilość sztuk w opakowaniu:
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Zestaw niezawodnych modułów SFP UF-MM-1G-20 firmy Ubiquiti

Ubiquiti UF-MM-1G-20 to zestaw 20 wkładek SFP z serii U Fiber pracujących na długości fali wynoszącej 550 nm. Służą do przesyłu danych poprzez włókna wielomodowe. Każdy z modułów posiada 2 złącza wyjściowe LC. Wkładki SFP Ubiquiti SFP UF-MM-1G-20 umożliwiają transmisję z prędkością 1.25 Gbps na odległość do 550 m. Wielomodowe wkładki SFP doskonale nadają się do zastosowań w istniejących infrastrukturach sieciowych lub do tworzenia nowych.

UF-MM-1G-20 SFP MODULE MULTI-MODE 1,25GBPS 550M 20 PACK

Cechy szczególne

  • Seria Ubiquiti U Fiber
  • Transmisja wielomodowa
  • Długość fal - 850 nm
  • Prędkość - 1.25 Gbps
  • Zasięg - 550 m
  • 2 złącza wyjściowe LC
UF-MM-1G-20 SFP MODULE MULTI-MODE 1,25GBPS 550M 20 PACK

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 850 nm
Ilość sztuk w opakowaniu 20-pack
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Prędkość transmisji 1.25 Gbps
Dystans 550 m
Typ modułu SFP
Złącze wyjściowe 2 x LC
Rodzaj transmisji Multi-Mode
Rodzaj dupleksu Fizyczny (dwa włókna)
Długość fali 850 nm

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Deklaracja zgodności Pobierz

FAQ

Jaki wybrać moduł SFP do połączeń wewnątrz budynku?

Dla wygodnych połączeń wielofunkcyjnych wykraczających poza 100-metrowe ograniczenie okablowania Ethernet można użyć modułu UF-MM-10G na odległościach do 300 m z prędkością do 10 Gb/s lub modułu UF-MM-1G na odległościach do 550 m z prędkością do 1 Gb/s.

Jakiego modułu SFP/SFP+ należy użyć?

Należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie dokonujemy wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowy ma zastosowanie przy odległościach krótszych.

Co to jest SFP+?

SFP+ to rozszerzenie standardu SFP przystosowane do szybkości transmisji wynoszącej 10 Gbit/s.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.

Rekomendowane produkty

Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.