Ubiquiti UOC-1 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 1m

KOD: UOC-1 / EAN: 0817882020435

Ubiquiti UOC-1 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 1m

KOD: UOC-1 / EAN: 0817882020435
30,44  z VAT 23% (brutto)
24,75  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Długość: 1m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: OM3
Pokaż więcej parametrów
Długość:
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

10G kabel wielomodułowy ODN

Kable światłowodowe 10G są idealne do zastosowań w wewnętrznych sieciach telekomunikacyjnych i do transmisji danych z użyciem naszych produktów do routingu i przełączania, takich jak EdgeRouter, EdgeSwitch i UniFi Switch. Kable dostępne są w długościach 0,5, 1, 2, 3 i 5 metrów.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Długość 1m
Kategoria kabla Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda LC/UPC-LC/UPC
Standard włókna OM3
Długość kabla 1
Ilość na paczkę 1
Kolor produktu Aqua colour
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet 10 Gigabit Ethernet
Szybkość przesyłania danych 10
Typ patchcorda światłowodowego Duplex
Typ światłowodu OM3
Wspierane długości fal 850,1310
Złącze 1 Male
Złącze 2 Male
Złączka 1 LC
Złączka 2 LC

Podstawowe parametry techniczne
Złącze LC-LC
Tryb światłowodowy 50/125 µm
Światłowody typu Duplex
Powłoka ochronna PVC
Kable standard OM3
Straty ≤ 0,3 dB
Szlif UPC do UPC
Długość fali 850/1310 nm
Kolor osłony Cyjan
Dokładność ≤ 0,1 dB
Wytrzymałość ≤ 0,2 dB
Tłumienność ≤ 50 dB
Temperatura pracy -40°C do 75°C

FAQ

Jakie są rodzaje zakończeń kabla?

Rodzaje zakończeń kabla to LC/UPC-LC/UPC.

Jaka jest długość fali?

Długość fali wynosi 850/1310 nm.

Jaka jest tempratura pracy kabla?

Zakres temperatury pracy wynosi od -40°C do 75°C.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
30,44  z VAT 23% (brutto)
24,75  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.