Switche PoE do kamer IP i nie tylko | Batna24.com

Switche PoE do kamer IP i nie tylko

Kliknij aby powiększyć!

Switche PoE do kamer IP i nie tylko!

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym przedstawiamy Państwu kompleksowe rozwiązanie POE, oparte na sprzęcie Extralink.


  • Jak podłaczyć przełącznik PoE ?
  • Jak skonfigurować przełącznik PoE ?
  • Co podłączyć do switcha PoE ?
  • Który switch PoE wybrać ?
  • Switch PoE zarządzalny czy niezarządzalny ?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tym filmie.

Wykorzystaliśmy Switche Extralink i wiele innych urządzeń: kamery IP, routery itd...

Zapraszamy do oglądania!

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/Batna24/

Forum: https://forum.batna24.com/

Produkty

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, LC, DOM, para
EXTRALINK
Kod produktu: EX.6198
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 1-3km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
  • Złącze wyjściowe: LC
118,82 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP |  1,25Gbps, LC/UPC, 850nm, 550m, multi mode, DOM, dedykowany dla HP/ARUBA
EXTRALINK
Kod produktu: EX.15050
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
63,91 

WYSYŁKA: 24h

Extralink | Conwerter DC-DC | 48V-12V 1A, Gigabit PoE
EXTRALINK
Kod produktu: 12V1A GIGABIT POE SPLITTER
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Napięcie wejściowe: 48V
  • Napięcie wyjściowe: 12V
  • Rodzaj konwersji: DC/DC
85,31 

WYSYŁKA: 24h

Extralink Extra-Vision V1004 | Bezprzewodowy Zestaw do Monitoringu | 4CH WiFi NVR + 4x WiFi Full HD Kamera IP66
EXTRALINK
Kod produktu: EX.13278
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
952,08 

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.10284
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
10,61 

WYSYŁKA: 24h

Extralink Kat.6A S/FTP 2m | Patchcord LAN | Miedź Kabel sieciowy skrętka 10Gbit/s
EXTRALINK
Kod produktu: EX.6563
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
8,12 

WYSYŁKA: 24h

MikroTik wAP 60Gx3 AP | Punkt dostępowy | RBwAPG-60ad-SA, 60GHz, 1x RJ45 1000Mb/s
MIKROTIK
Kod produktu: RBWAPG-60AD-SA
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
758,65 

WYSYŁKA: 24h

MikroTik OmniTIK 5 ac | Urządzenie klienckie | RBOmniTikG-5HacD, 5GHz, 5x RJ45 1000Mb/s
MIKROTIK
Kod produktu: RBOMNITIKG-5HACD
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
407,51 

WYSYŁKA: 24h

MikroTik NetMetal 5SHP triple | Urządzenie klienckie | RB921UAGS-5SHPacT-NM, 5GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x SFP, 1x USB
MIKROTIK
Kod produktu: RB921UAGS-5SHPACT-NM
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
632,96 

WYSYŁKA: 24h

Teltonika RUT950 | Router 4G LTE | Wersja Global, Cat.4, WiFi, Dual Sim, 1x WAN, 3X LAN, RUT950 V022C0
TELTONIKA
Kod produktu: RUT950 V022C0 GLOBAL
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1029,10 

WYSYŁKA: 24h

Totolink A3002RU | Router WiFi | AC1200, Dual Band, MU-MIMO, 5x RJ45 1000Mb/s, 1x USB
TOTOLINK
Kod produktu: A3002RU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
174,99 

WYSYŁKA: 24h

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione